Za nádobím Aston stojí česká rodinná firma, která již řadu let přináší na český trh hrnce, pánve ipekáče z prvotřídních materiálů se špičkovými povrchy. Při výrobě nádobí se soustředíme na vzhled, funkčnost a materiály. Naše vize je kvalitní nádobí ve většině domácností, které zpříjemní všední vaření. Sami jsme nadšenci nádobí a kvalitního vařen a víme, že vaření nesmí být nutností, ale zábavou a potěšením.

Inovativní široký sortiment nádobí Aston Vám umožní rozmanité použití. Nic nepřekoná snadné čištění nepřilnavého povrchu Gold Premium, zapékání na patentovaném nádobí s oddělávacíma ručkama Click-it či naprostou bezpečnost a rychlost vaření při použití tlakových hrnců Smart.

Značka Aston má tradici již od roku 2006. Jsme oficiálním partnerem švýcarské společnosti ILAG, která se specializuje na výrobu špičkových nepřilnavých povrchů. Nejvíce za tyto úspěchy vděčíme Vám, našim věrným zákazníkům, kteří v těchto chvílích používáte již více než 1 000 000 vyrobených kusů hrnců a nádobí se značkou Aston.

Na veškeré nádobí naší značky pak poskytujeme záruku minimálně 36 měsíců.

www.nadobiaston.cz

tento eshop PROVOZUJE: Aston CENTRAL s.r.o.Makovského náměstí 2, 616 00 Brno, IČO:27704998, DIČ:CZ27704998

Zásilky odesílá

Aston CENTRAL s.r.o.

Makovského náměstí 2 
616 00 Brno

Zapsáno v obchodním rejstříku u Krajského soudu v Brně, oddíl C, vložka 53337


Vaříme s Astonem

Menu